Nasze usługi

Nasze usługi

Hurt paliw

Posiadamy umowę z firmą PETROL TRANSPORT SP. Z.O.O., która jest profesjonalną firmą na rynku przewozów paliw.

Firma PETROL TRANSPORT SP. Z.O.O. dysponuje własnym specjalistycznym transportem, posiada więc kontrolę nad oferowanym towarem od momentu pobrania z rafinerii aż do momentu rozładunku u Klienta.

Kierowcy mają niezbędne atesty oraz dokumenty wydania towaru, tak więc w każdej chwili możliwe jest sprawdzenie legalności oferowanego produktu. Samochody wyposażone są w systemy dystrybucji.

Polecamy usługi firmy PETROL TRANSPORT SP. Z.O.O.
e-mail: petroltransport@gmail.com

Firma WAC-WOJ sj posiada koncesję na sprzedaż paliw o nr:

OPC/2880/4504/W/2/2003/BP
OPC/12094/4504/W/OKR/2013/TK,
OPC/12094b/4504/W/OKR/2015/TK.

Jesteśmy dystrybutorami paliw firmy “LOTOS” na podstawie umowy zawartej w dniu:18.05.2005, oraz Firmy “ORLEN” Petro Tank zawartej w dniu: 06.12.2006.

ZAMÓW TERAZ

CZYTAJ WIĘCEJ


Stacje paliw

Oferta sieci stacji paliw na terenie południowo-wschodniej małopolski. Posiadamy stacje benzynowe w Grybowie, Bobowej, Męcinie, Lalinie, Florynce i Brunarach.

CZYTAJ WIĘCEJ

stacje_paliw

Skład budowlany

Nie musisz już wydzwaniać po wielu firmach szukając atrakcyjnych cenowo materiałów budowlanych.

Wac-Woj od podstaw zrealizuje twoją inwestycję i zapewni Ci komfort realizacji przedsięwzięcia.

Taką Firmą jesteśmy MY! Przeprowadzasz negocjacje, targujesz się, uzgadniasz cenę, ustalasz terminy realizacji, podpisujesz umowę i to jest wszystko co musisz zrobić. Nasza firma zajmuje się całą resztą.

Szybka profesjonalna obsługa, atrakcyjne ceny, wysoka jakość, szeroka gama produktów i usług, szybki transport (przyjmujemy również zamówienia na telefon!!).

Zapraszamy na Facebook!

CZYTAJ WIĘCEJDelikatesy Centrum

Nasze sklepy w Uściu Gorlickim oraz Florynce należą do sieci ponad 400 sklepów Delikatesów Centrum, w których znaleźć można wysokiej jakości, świeże, lokalne produkty

CZYTAJ WIĘCEJBudownictwo

Zespół WW Building Poland tworzy grupa nieprzypadkowych osób – to wysoko wykwalifikowana kadra.

W skład firmy wchodzą o zróżnicowanej wiedzy i wykształceniu – prawnik, ekonomista, inżynier.

Wśród pracowników budowlanych różnorodność umiejętności reprezentowana jest przez majstrów, cieślów, murarzy, zbrojarzy oraz operatorów sprzętu.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:

WW-BUILDING.COMHotel i Restauracja

Zapraszamy Państwa do „Słonecznych Tarasów”. W nowoczesnych wnętrzach o subtelnym klimacie odnajdą Państwo miłą atmosferę i profesjonalną obsługę.

Strudzonym długą podróżą oferujemy pokoje gościnne w hotelu o wysokim standardzie.

W klimatyzowanych salach istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia do 250 osób. W restauracji przy muzyce i miłej obsłudze można zjeść szybki posiłek lub zamówić śniadanie, obiad, kolację. Proponujemy również kawę, herbatę, lody, delicje, drinki oraz szeroki wybór trunków. Zapraszamy, życząc udanego pobytu i pełnej satysfakcji z wyboru.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:

WWW.SLONECZNETARASY.INFO