Nasze usługi

Nasze usługi

Hurt paliw

Posiadamy umowę z firmą JS Transs Sp. z o.o., która jest profesjonalną firmą na rynku przewozów paliw.

Firma JS Transs Sp. z o.o. dysponuje własnym specjalistycznym transportem, posiada więc kontrolę nad oferowanym towarem od momentu pobrania z rafinerii aż do momentu rozładunku u Klienta.

Kierowcy mają niezbędne atesty oraz dokumenty wydania towaru, tak więc w każdej chwili możliwe jest sprawdzenie legalności oferowanego produktu. Samochody wyposażone są w systemy dystrybucji.

Polecamy usługi firmy JS Transs Sp. z o.o.
e-mail: jstranss@gmail.com

Firma WAC-WOJ sj posiada koncesję na sprzedaż paliw o nr:

OPC/2880/4504/W/2/2003/BP
OPC/12094/4504/W/OKR/2013/TK,
OPC/12094b/4504/W/OKR/2015/TK.

Jesteśmy dystrybutorami paliw firmy “LOTOS” na podstawie umowy zawartej w dniu:18.05.2005, oraz Firmy “ORLEN” Petro Tank zawartej w dniu: 06.12.2006.

ZAMÓW TERAZ

CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

 


Stacje paliw

Oferta sieci stacji paliw na terenie południowo-wschodniej małopolski. Posiadamy stacje benzynowe w Grybowie, Bobowej, we Florynce i w Brunarach.

CZYTAJ WIĘCEJ

stacje_paliw

Skład budowlany

Nie musisz już wydzwaniać po wielu firmach szukając atrakcyjnych cenowo materiałów budowlanych.

Wac-Woj od podstaw zrealizuje twoją inwestycję i zapewni Ci komfort realizacji przedsięwzięcia.

Taką Firmą jesteśmy MY! Przeprowadzasz negocjacje, targujesz się, uzgadniasz cenę, ustalasz terminy realizacji, podpisujesz umowę i to jest wszystko co musisz zrobić. Nasza firma zajmuje się całą resztą.

Szybka profesjonalna obsługa, atrakcyjne ceny, wysoka jakość, szeroka gama produktów i usług, szybki transport (przyjmujemy również zamówienia na telefon!!).

Zapraszamy na Facebook!

CZYTAJ WIĘCEJDelikatesy Centrum

Nasze sklepy w Uściu Gorlickim oraz Florynce należą do sieci ponad 400 sklepów Delikatesów Centrum, w których znaleźć można wysokiej jakości, świeże, lokalne produkty

CZYTAJ WIĘCEJBudownictwo

Zespół WW Building Poland tworzy grupa nieprzypadkowych osób – to wysoko wykwalifikowana kadra.

W skład firmy wchodzą o zróżnicowanej wiedzy i wykształceniu – prawnik, ekonomista, inżynier.

Wśród pracowników budowlanych różnorodność umiejętności reprezentowana jest przez majstrów, cieślów, murarzy, zbrojarzy oraz operatorów sprzętu.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:

WW-BUILDING.COMHotel i Restauracja

Zapraszamy Państwa do „Słonecznych Tarasów”. W nowoczesnych wnętrzach o subtelnym klimacie odnajdą Państwo miłą atmosferę i profesjonalną obsługę.

Strudzonym długą podróżą oferujemy pokoje gościnne w hotelu o wysokim standardzie.

W klimatyzowanych salach istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia do 250 osób. W restauracji przy muzyce i miłej obsłudze można zjeść szybki posiłek lub zamówić śniadanie, obiad, kolację. Proponujemy również kawę, herbatę, lody, delicje, drinki oraz szeroki wybór trunków. Zapraszamy, życząc udanego pobytu i pełnej satysfakcji z wyboru.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:

WWW.SLONECZNETARASY.INFO